Bülent Ersoy canlı yayında Arto’ya ateş püskürdü! ‘Seni hiç sevmiyorum’

Söylemezsem Olmaz programında kaos yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yağmur Çevik’in masadan ayrıldığı programa Bircan Bali geri getirilmişti.

Bali’nin, Dilan Polat hakkında ortaya attığı: ‘Büyük bir iddiadan bir tanığın söylediği sözlerden bahsedeceğim. İddiaya göre; 2 aydır serbest olduğunu, kendi evi dışında bir evde çocuklarıyla vakit geçirdiğini ve aynı zamanda basından uzak olan arkadaşlarıyla saatlerce vakit geçiriyor’ sözlerinin ardından hakkında soruşturma başlatıldığı söylenmişti.

“YAYINDA OLMAYACAĞIM”

Sosyal medyada yayınlan iddiaların ardından, Bircan Bali programa çıkmamıştı. Canlı yayına bağlanan isim: ‘Hakkımda bir soruşturma olup olmadığını takip etmek üzere Anadolu Adliyesi’ne gidiyorum. Bu süreç sonuçlanana kadar kurumuma zarar vermemek adına yayında olmayacağım’ demişti.

Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan programında Arto, Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk hakkında konuştu. Hal böyle olunca Diva, canlı yayına bağlanarak ağzına geleni söyledi.

‘HATTA KENDİSİNİ TACİZ EDERKEN…’

Ersoy, “Hediyelerini alırken, kabul ederken, hatta kendisini taciz ederken, ‘Ay şu çok güzelmiş bunu da al bize’ dediğiniz zamanları unuttunuz. Ben çok iyi hatırlıyorum. Ben bunamadım. Aklı başında öleceğim” dedi.

“ORTALIĞI AYAĞA KALDIRIRIM”

Arto, Diva’nın sözleri karşısında Şentürk’ün eski arkadaşı olduğunu ve hatıralardan bahsettiğini söyleyerek kendisini savunmaya çalıştı. Ersoy ise sözlerine ‘Seni sevmiyorum’ diyerek başladı ve şu ifadeleri kullandı: 

Siz eski arkadaşlarınız hakkında hala böyle nasıl yorum yapabiliyorsunuz. Kime gideceğim başka? Ben menajer olarak bir sürü insanla çalışmadım. Siz beni arayamazsınız. Size cevap vermem. Sizi hiç sevmiyorum. Çünkü siz yalancısınız. İnsanın sinirlerini bozmayın. Ben ortalığı ayağı kaldırırım. Dikkat edin. Siz yalancısınız, yalancı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir